מנעול טביעת אצבע

בעל משרד? בעל חזקה על חדר עם סיווג בטחוני? מנעול טביעת אצבע מגביר את רמת האבטחה!

מנעול טביעת אצבע מבקר את הכניסה למבנים באמצעות מזהה ביומטרי. בניגוד למה שחושבים, זהו לא מזהה חד ערכי, אבל בהחלט מזהה שקרוב מאד אליו מבחינה אמפירית: רוצה לומר, ייתכן אדם שהרכב טביעת האצבע שלו זהה לחלוטין לזה של אדם אחר, אך בשל הקרבה הרבה לזיהוי חד ערכי, הסיכוי לאתר דמות כזו יהיה אף נמוך יותר מהסיכוי לזכות בלוטו הישראלי או האמריקאי בפרס הגדול כזוכה יחיד.

המזהה הבלעדי בטבע שנחשב לחד ערכי באופן מוחלט ולא אמפירי הוא ה- D.N.A, שלפי שעה אינו ניתן ליישום על מנעולים, ולכן הפתרון המאובטח ביותר עד כה הוא הפתרון הביומטרי. לידיעה, טביעת אצבע אינה האמצעי היחיד לזיהוי ביומטרי בגוף האדם. ניתן לזהות אדם גל על פי רשתית העין, אולם רוב המנעולים שנמכרים לשדרוג רמת האבטחה הנם מנעולי טביעות אצבעות.

אם הינך מעוניין לשפר את הביטחון בביתך או במשרד חברתינו מספקת גם התקנת מנעול אצבע

חברת מנעולן ברעננה מציעים

  • ידע מקיף  ונרחב בהתקנת מנעולים משוכללים ומתקדמים כמו מנעול טביעת אצבע
  • ההתקנות נעשות על ידי בעלי מקצוע מומחים בעלי ניסיון עתיר שנים
  • מגיעים לאיזור במהירות האפשרית
  • מספקים שירות מסור ואדיב 24/7

לבירורים נוספים על התקנת מנעול אצבע / ביומטרי חייגו למספר:  077-788-0885

מנעול טביעת אצבע

התקנת מנעול טביעת אצבע

על מנת להתקין את המנעול יש ליצור קשר עם חברת מנעולן ברעננה שמציעה לכם התקנה במחירים אטרקטיבים במיוחד שתחסוך לכם לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים. אנו חברת מומחים המעסיקה מנעולנים מוסמכים להתקנת מנעולים ופריצת דלתות לבקשת הלקוח. נציגי החברה יבדקו את הדלת בה נדרשת התקנת המנעול ויאפשרו לכם לבחור מנעול מתוך מספר דגמים שעשויים להתאים לה.

הרכב המנעול

המנעול מורכב מאזור הזיהוי, לו יש למסור את טביעת האצבע. בהינתן שהמזהה אינו תקין, ניתן גם להקיש קוד כמו בקודן, ולפתוח את הדלת באמצעותו, אך מומלץ יותר לרכוש מנעול עם אילוץ RFID במקומו: מנעול שמגיע עם כרטיסים מגנטיים מורשים שיכולים לפתוח את הדלת באמצעות הצמדתם למנעול.

ישנם גם מנעולי טביעות אצבע בהם אמצעי הפתיחה המשני הוא צ’יפ קרבה לפתיחה דומה של הדלת. “חברת מנעולן ברעננה” תספק לכם מנעול טביעת אצבע עם המפרט הטכני העונה על דרישות האבטחה שלכם בכל מקום.