כיצד לדעת מיהו מנעולן אמין?

חברת מנעולן ברעננה במאמר דעה מעניין – כיצד לדעת מיהו מנעולן אמין?

הרבה פעמים כאשר לקוח זקוק דחוף לפריצה לבית, וחבריו רואים אותו בודק תוצאות בטלפון, באופן אינסטינקטיבי הם אומרים לו “תיזהר, אל תקרא לכל אחד”. שאלתם את עצמכם פעם מדוע אין יותר נכון מכך, ומה המשמעות של בחירת מנעולן לא אמין? הידעתם כי מנעולן שהוא באמת לא אמין, ומסוכן לדירה שלכם עלול דווקא לבוא עם הצעה שקשה מאד לסרב לה, ואוי ואבוי אם תתפתו לקבל אותה? חברת מנעולן ברעננה מציגה בפניכם המפתח לתשובה לשאלה כיצד לדעת מיהו מנעולן אמין נמצא כאן לפניכם.

כיצד לדעת מיהו מנעולן אמין

שאלתם על אופן הפריצה לבית ונעניתם: “ללא קידוח, יישום פריצה שקטה”

ככל שמדובר בפריצה לבית ולא לרכב – ישנו סיכוי לא רע שמדובר בנוכלים. פריצה ללא קידוח מאופשרת אך ורק על ידי העתקת פרופיל. מעבר לעובדה שלא כל מנעול ניתן להעתקת פרופיל, ולכן החברה עלולה לגלות שהיא טעתה בהערכה שלה ולבצע קידוח בניגוד למה שהובטח לכם, אם חברת מנעולנים העתיקה את הפרופיל שלכם היא למעשה מחזיקה בקוד שיאפשר לה בכל עת לייצר לעצמה מפתח לדירה שלכם ולפרוץ אליה. אל תסכימו לעולם לשירות כזה, אלא רק לשירות בו קודחים ומתקינים מנעול חדש: כך, לאיש מלבדכם אין גישה לבית. מבחינת הדין הפלילי, חל איסור על מנעולנים לפרוץ לבתי מגורים ומבנים בדרך השקטה מטעמים אלו.

המנעולן קבע שאין ברירה, צריך לקדוח ברכב. זה נאמר בשיחת טלפון לפני ההגעה לאוטו

במקרה הזה לא מדובר בנוכל, אבל שלא תעזו להזמין את אותו איש מקצוע שהתבטא כך. מדובר ככל הנראה במנעולן מתחיל שטרם התנסה בפריצת רכבים מקצועית. בשונה מהתסריט הקודם, כאן לא מדובר על סוגיה פלילית, אלא על סוגיה כלכלית שעלולה להכניס אתכם לחובות מאד כבדים אם אכן יישבר מנעול או תישבר ידית דלת ברכב שלכם. פשוט צלצלו למנעולן אחר, עד שתמצאו את התשובה הנכונה לתסריט פריצת רכב: על ידי דגדוג המנעול או בשיטת “הסרגל והכרית”. שתי השיטות הללו מחלצות את הדלת והמנעול ללא פגיעה בהם.