החלפת צילינדר

התקשרו אלינו ותאמו החלפת צילינדר!

אם גם אתם חשים כי ערכת הנעילה שלכם בדלת כבר לא מה שהיא הייתה, הכל חלוד, הפרזול כבר נראה רע ואכול מרוב חלודה, והלשון של הצילינדר בקושי זז, אתם חייבים החלפת צילינדר.

manulan raanana ניתן ליצור קשר עם מנעולן מוסמך שיחליף לכם את הצילינדר.

מנעולן מקצועי ברעננה תוכלו לזכות לא רק בהחלפה, אלא גם בשדרוג! מנעולן מרשה באזור רעננה

** נתקעתם מחוץ לדלת? אנו מבצעים גם החלפת צילינדר בהתאם לצורכי הלקוח.

למה אנחנו?

  • החלפת צילינדרים הנעשית ע”י מנעולן מומחה
  • שירות לכל סוגי הדלתות והמנעולים
  • חברתינו מחזיקה באישור משטרת ישראל
  • מספקים שירותי החלפת צילינדרים 24/7

התקשרו עכשיו: 077-788-0885

החלפת צילינדר

צילינדר עם מנגנונים נגד העתקת פרופיל מנעול

מדובר על צילינדר אשר קשה יהיה להעתיק לכם את המפתח באמצעות פלסטלינה שתוצמד אליו. הרבה לקוחות חוששים מטכנאי שירות שיעשו כן מאחורי גבם, אך לא עם צילינדר אקסירה או MT5 מוגן העתקה.

כאשר ממגנים את הבית לא מספיק רק מיגון פיזי: צריך שהצילינדר שלכם יהיה מתוחכם וימנע בעיות שהן בגדר “פרצה הקוראת לגנב”.

צילינדר מוגן קידוח

צילינדר בו פורץ פלילי יתקשה לקדוח. למען האמת, גם עבור מנעולן שצריך לחלץ אתכם במקרה של נעילה זה לא יהיה פיקניק, אבל הוא לפחות יוכל להמשיך לעשות את עבודתו לאט עד הכרעת המנעול שבצילינדר.

אם פורץ פלילי יעמול באותו פרק זמן על חדירת הצילינדר הזה הוא כנראה ימצא את עצמו עצור על ידי המשטרה בתוך זמן קצר כי זה לא צילינדר שפריצתו היא בגדר “קדח וחדור”. נדרש קידוח אינטנסיבי וממושך על מנת לחדור לבית.

צילינדר מרובה מפתחות

צילינדר עם מנגנונים מיוחדים המאפשרים לכמה צרורות מפתחות לפתוח את הדלת. אידאלי עבור נותני שירותים לבית שלכם באופן קבוע, כמו עוזרי /ות בית. סיימו אנשי המקצוע את חוזה ההתקשרות אתכם? ניתן לסובב בדלת מפתח לביטול הרשאת הפתיחה: המפתח שברשותם כבר לא יוכל לפתוח את הדלת כמו בעבר.

חברת מנעולן ברעננה

השירותים מסופקים על ידי חברת מנעולן ברעננה, חברת מנעולנים מומחים בהתאמת צילינדרים לדלתות, חילוץ צילינדרים חלודים והחלפתם.

החברה מבצעת גם משימות מנעולנות קלאסיות כמו פריצה לבית ולרכב בפרקי זמן קצרים ועוד. אם עברתם דירה ואתה מעוניינים להגביר את תחושת הביטחון אנו יכולים לספק לכם החלפת מנעול לדירה חדשה.